Maj 2019 w Chybach nad Jeziorem

2019-05-22

Trwająca wiosna i sprzyjająca pogoda stały się dla nas najlepszym motorem do postępujących prac na osiedlu, a zwłaszcza nad jego elementami wizualnymi. Tymczasem pojawili się u nas również pierwsi mieszkańcy, którzy już w tym sezonie mogą cieszyć się wszystkimi zaletami Chyb nad Jeziorem!

Zielono nam

Choć nasze osiedle jest nowo powstałym obiektem, to już może pochwalić się soczystą zielenią i roślinami przygotowanymi do pełnego rozkwitu. Wszystko dzięki nowoczesnym technologiom ogrodniczym, które nie każą sobie długo czekać na spektakularne efekty. Dzięki zaawansowanym pracom i zaangażowaniu całego zespołu architektów krajobrazu Chyby nad Jeziorem są aktualnie wypełnione przepiękną i zdrową murawą. Co więcej, każdy dom został ozdobiony na froncie rozłożystym platanem o gęstych, zielonych liściach. Obecność tych egzotycznych roślin świetnie uzupełniła całość projektu, który uzyskał tym samym jeszcze bardziej przytulny i zaciszny klimat. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim już za parę lat główna uliczka biegnąca przez środek zamieni się w uroczą alejkę, która stanie się wyjątkową przestrzenią do sąsiedzkich pogawędek i odpoczynku w przyjemnym półcieniu. Aktualny stan osiedlowej fauny już na to wskazuje!

Infrastruktura dla mieszkańców

By sąsiedztwo willowe było w pełni funkcjonalne i przyjazne dla swoich lokatorów, musi być uzupełnione o takie elementy przestrzeni jak solidna, wygładzona droga wewnętrzna czy niezawodne oświetlenie. To właśnie ono daje wszystkim rodzinom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i pozwala w pełni korzystać z obejścia wokół każdej rezydencji – niezależnie od pory dnia czy pory roku. Stworzenie tych udogodnień na osiedlu Chyby nad Jeziorem mamy już za sobą! Dzięki temu wszyscy nabywcy naszych willi będą mogli od razu przeprowadzić się do miejsca, które jest stuprocentowo przygotowane do komfortowego życia codziennego. W naszym przypadku nie ma mowy o półśrodkach czy odwlekaniu dodatkowych udogodnień w czasie. Kierując się tym, że nasz projekt ma być dla mieszkańców, a nie odwrotnie, postawiliśmy na latarnie o nowoczesnym, designerskim kształcie, który idealnie pasuje do stylu architektonicznego wszystkich willi. Tymczasem budując drogę, zrezygnowaliśmy z wszelkich wysokich krawężników, stawiając na gładki, minimalistyczny asfalt. Wszystko dla zachowania jak najwyższego poziomu estetyki, a także wygody dorosłych oraz dzieci, którzy wkrótce pojawią się w pozostałych domach.

Pierwsze dni i noce na osiedlu

Jest nam bardzo miło poinformować, że pierwsi lokatorzy osiedla już wprowadzili się do wybranej przez siebie rezydencji i od pewnego czasu w pełni korzystają z wszelkich udogodnień mieszkania w Chybach nad Jeziorem. Informacje z pierwszej ręki mówią nam, że mieszkańcy Ci bardzo sobie cenią zarówno lokalizację oraz komfort mieszkania wśród natury i blisko miasta jednocześnie. Niezmiernie cieszy nas fakt, że nasza wizja ekologicznego osiedla o wysokim standardzie w samym sercu natury właśnie stała się rzeczywistością dla realnych osób, które mogą już pochwalić się adresem zamieszkania przy ulicy Nad Jeziorem (bo taką nazwę otrzymała nasza droga). Ta sama perspektywa już czeka kolejne rodziny, gdyż aktualnie kolejne dwa domy są w trakcie uzgadniania szczegółów sprzedaży i czekają na swoje wykończenie. Pewne jest zatem, że pobliskie jezioro i plaża na wyciągnięcie ręki już wkrótce staną się ulubionym miejscem spotkań sąsiadów z naszych willi.