Aktualności

Nasze osiedle na Wystawie Deweloperów

2019-05-22

Po ogromnym sukcesie poprzedniej edycji, także i teraz nie wahaliśmy się przed zaprezentowaniem naszego projektu podczas Wystawy Deweloperów w Starym Browarze. Osoby odwiedzające tę bez wątpienia najpiękniejszą galerię handlową w Poznaniu mogli dowiedzieć się więcej o naszych rezydencjach na przestrzeni kwietnia i maja.

Czytaj dalej

Maj 2019 w Chybach nad Jeziorem

Trwająca wiosna i sprzyjająca pogoda stały się dla nas najlepszym motorem do postępujących prac na osiedlu, a zwłaszcza nad jego elementami wizualnymi. Tymczasem pojawili się u nas również pierwsi mieszkańcy, którzy już w tym sezonie mogą cieszyć się wszystkimi zaletami Chyb nad Jeziorem!

Czytaj dalej

Pompa najlepsza, jaką znamy

2018-07-31

Możliwie najbardziej wydajne, ekonomiczne, przyjemne dla oka i przyjazne dla środowiska ogrzewanie było jednym z naszych priorytetów przy projektowaniu osiedla Chyby nad Jeziorem. Dziś możemy z dumą powiedzieć: udało się! Wszystko dzięki nowoczesnej pompie System M., która czuwa nad temperaturą wody i powietrza w każdej z rezydencji.

Czytaj dalej

3 restauracje na wyciągnięcie widelca

2018-07-19

Oddalone od miejskiego zgiełku położenie naszego osiedla, nie oznacza pustkowia na gastronomicznej mapie. Wręcz przeciwnie! Wszyscy mieszkańcy Chyb nad Jeziorem mogą raczyć się wybitnymi daniami pobliskich restauracji, które wyróżniają się wyszukaną kartą i stosowaniem produktów najwyższej jakości. Oto 3 restauracje, które zachwycą Wasze podniebienia.

Czytaj dalej

Środek lipca na budowie

2018-07-17

Prace na budowie osiedla trwają. Wszystkie rezydencje już niebawem doczekają się eleganckich podjazdów, które są aktualnym zadaniem ekipy budowlanej. Już niebawem pojawią się także bujne trawniki i kwiaty, które otoczą drogę oraz płoty. Dzięki nim osiedle będzie tętniło życiem i zachwycało zielenią!

Czytaj dalej

Kierska toń możliwości

2018-07-09

Sąsiadujące z naszym osiedlem jezioro Kierskie to nie tylko piękne widoki o każdej porze dnia, ale także bezpośrednia możliwość spróbowania swoich sił w wielu sportach wodnych. Ich szeroka gama bezpowrotnie odmieni letni czas wszystkich mieszkańców.

Czytaj dalej

Jak ogrzewane są nasze domy?

2017-11-07

Dowiedz się więcej o innowacyjnej technologii grzewczej, która zmienia ścianę domu w aktywną przegrodę.

Czytaj dalej

Przystań w Chybach

2017-09-05

Przystań nad Jeziorem Kierskim znajdująca się zaledwie kilka kroków od Ekorezydencji.

Czytaj dalej

Sierpniowe słońce nad naszym osiedlem

2017-08-14

Tym razem prezentujemy świetnie ujęcia naszych domów skąpanych w sierpniowym słońcu. Umiejscowienie osiedla zapewnia niepowtarzalne widoki o każdej porze roku!

Czytaj dalej

Osiedle w lipcu

2017-08-01

Nasze osiedle przybiera już swój finalny kształt. Z dumą prezentujemy kolejne filmy prezentujące nasze rezydencje z lotu ptaka.

Czytaj dalej

Osiedle z lotu ptaka!

2017-06-22

Zapraszamy do wspaniałego lotu nad naszymi Eko Rezydencjami.

Czytaj dalej

A ty jak zaplanujesz swoje poddasze?

2016-09-19

Nasza ekipa filmowa, dokumentująca od początku postępy w tworzeniu Osiedla Chyby Nad Jeziorem, w pięknych ujęciach sfilmowała ostatnio nowo powstałe poddasza Eko Rezydencji.

Poddasza w naszych konstrukcjach zostały zaplanowane jako powierzchnie użytkowe, przestronne, jasne i łatwe do aranżacji. Tylko, od ciebie będzie zależeć czy znajdzie się tam sypialnia z widokiem na jezioro, pokój dziecięcy, czy biuro.

Czytaj dalej

Początki powstawania dachów – Eko Rezydencje Osiedle Chyby

2016-09-07

Dach i strop to jedne z najważniejszych elementów konstrukcji. W naszych Eko Rezydencjach powstających na Osiedlu Chyby zastosowaliśmy materiały firmy SITECO, dzięki którym budynek nie traci ciepła, będąc jednocześnie doskonale wentylowanym. Nieimpregnowane drewno użyte do konstrukcji stropów zawiera też zdolność do samoregulacji wilgotności, posiada też Europejską Aprobatę Techniczną, strop nigdy nie osiąga punktu rosy, co powoduje, że konstrukcja jest solidna i wieczna.

Czytaj dalej

Twój nowy dach nad głową – Eko Rezydencje Osiedle Chyby

Nie na darmo, kiedy mówimy o domu mówimy o “własnym dachu nad głową”. To bardzo istotny element budowy, a błędy w jego konstrukcji lub źle dobrane materiały mogą właścicieli wprowadzić w kłopoty i niemałe koszta.

Dla przyszłych właścicieli Eko Rezydencji w Chybach nad Jeziorem Kierskim, mamy dobrą wiadomość-nasze dachy są wieczne!

Czytaj dalej

Docieplanie ścian – Eko Rezydnecje

2016-07-21

Eko Rezydencje na Osiedlu Chyby to obiekty całoroczne. Podczas budowy użyliśmy wełnę drzewną firmy Steico produkowaną w Polsce, opisywana przez prasę branżową jako izolator XXI wieku. Wełna Steico jest lekka, wytrzymała, ekologiczna oraz doskonale zachowuje ciepło przy jednoczesnym zapewnieniu dobrej cyrkulacji powietrza. Wełny drewniane są również przyjazne alergikom.

Czytaj dalej

Jezioro Kierskie, chciałbyś mieć takie sąsiedztwo?

2016-07-18

Jezioro Kierskie to jeden z największych akwenów wodnych w Wielkopolsce. To całoroczna przystań dla wszystkich pragnących kontaktu z naturą i odpoczynku. Jezioro Kierskie jest też najbliższym sąsiadem Eko Rezydencji powstających na Osiedlu Chyby.

Czytaj dalej

Rezydencje w 100% eko

2016-06-28

Wyobraź sobie, że zaledwie kilkanaście minut od miejskiego zgiełku, wita cię szum jeziora, krzyk mew i zapach lasu. Brzmi jak bajka, a to codzienność dla każdego zamieszkującego Osiedle Chyby.

Czytaj dalej

Osiedle Chyby i Jezioro Kierskie – zdjęcia z powietrza

2016-06-23

W taką piękną pogodę wielu z nas zwykle marzy o wycieczce nad Jezioro Kierskie. A co jeżeli już za kilkanaście miesięcy będziemy mógli mieć to jezioro na wyciągnięcie ręki, kilkanaście metrów od miejsca gdzie mieszczą się nasze luksusowe Eko Rezydencje?

Czytaj dalej

Osiedle Chyby – są już pierwsze ściany!

2016-06-06

Apartamenty rosną w oczach. W zeszłym tygodniu stanęły pierwsze ściany. Osiedle nabiera coraz bardziej realnych kształtów. Już niebawem właściciele będą mogli się przechadzać po swoich salonach i sypialniach.

Czytaj dalej

Zobacz co się dzieje na budowie – Osiedle Chyby!

2016-05-30

Słońce piasek i woda. Brzmi jak wymarzone wakacje, ale niestety nasi budowniczy nie odpoczywają i w okamgnieniu stawiają kolejne elementy apartamentów. Można już zobaczyć pierwsze ściany i zarysy pokojów.

Czytaj dalej

Przystań jachtowa i molo – Osiedle Chyby

2016-04-30

Czy może być coś piękniejszego, niż mieszkanie koło przystani?

Czytaj dalej

Pierwsze ściany!

2016-04-17

Budowa posuwa się w błyskawicznym tempie!

Czytaj dalej

Osiedle Chyby Nad Jeziorem rośnie na naszych oczach!

2016-03-24

Najpierw uzbrojenie, potem fundament, następnie płytowanie.

Czytaj dalej

Zapraszamy na pomost z widokiem na Jezioro Kierskie!

Pod koniec marca, nasza ekipa zaczęła budować pomost, na którym mieszkańcy będą mogli relaksować się i odpoczywać.

Czytaj dalej

Coraz więcej dzieje się na budowie – Eko Rezydencje Chyby

2016-03-20

Tym razem nasza wspaniała ekipa betonowała zbrojenia.

Czytaj dalej

Zobacz, jak zaczynamy!

2016-02-17

Prace budowlane ruszyły!

Czytaj dalej