Osiedle Chyby i Jezioro Kierskie – zdjęcia z powietrza

2016-06-23

W taką piękną pogodę wielu z nas zwykle marzy o wycieczce nad Jezioro Kierskie. A co jeżeli już za kilkanaście miesięcy będziemy mógli mieć to jezioro na wyciągnięcie ręki, kilkanaście metrów od miejsca gdzie mieszczą się nasze luksusowe Eko Rezydencje?

Jezioro Kierskie zwane też perłą poznania to największy akwen wodny w całej aglomeracji poznańskiej. Wyjątkowo czyste i malownicze, jezioro Kierskie jest rajem dla wędkarzy, windsurferów oraz dla wszystkich spragnionych wypoczynku. Położone niedaleko centrum, a jednak obrośnięte całkowicie leśną głuszą powoduje, że nie jeden z nas ma ochotę zostać tam na dłużej… może nawet na całe życie 🙂

Taka słoneczne lato to doskonała pora na filmowanie postępów ekipy budowlanej. Praca Na Osiedlu Chyby posuwa się ciągle do przodu. Eko Rezydencje mają już stropy i powstają na nich pierwsze piętra. W tle widać malownicze jezioro Kierskie. Oglądając film i zdjęcia, możecie wraz z naszą ekipą filmową, popłynąć nad osiedlem i zobaczyć samemu jak powstaje ta wspaniała enklawa.

Osiedle Chyby

Osiedle Chyby