Nasze osiedle na Wystawie Deweloperów

2019-05-22

Po ogromnym sukcesie poprzedniej edycji, także i teraz nie wahaliśmy się przed zaprezentowaniem naszego projektu podczas Wystawy Deweloperów w Starym Browarze. Osoby odwiedzające tę bez wątpienia najpiękniejszą galerię handlową w Poznaniu mogli dowiedzieć się więcej o naszych rezydencjach na przestrzeni kwietnia i maja.

Browar_2019_1

Unikatowa ekspozycja

Wiosenna edycja poznańskiej Wystawy Deweloperów trwała od 25 kwietnia i aż do 15 maja. Także i tym razem, na specjalnie zainstalowanych w przestrzeni Starego Browaru planszach, pojawiły się najciekawsze i najbardziej nowoczesne inwestycje mieszkaniowe w mieście i jego okolicy. Po raz drugi nie mogło zabraknąć na nich naszego osiedla EKO REZYDENCJI Chyby nad Jeziorem, które bez wątpienia jest najlepszą propozycją dla osób poszukujących ekologicznych willi. Wszyscy zainteresowani mogli dowiedzieć się o wysokim standardzie budowy oraz wykończenia naszych rezydencji zlokalizowanych w przepięknym, naturalnym krajobrazie niedaleko granic Poznania. Nic dziwnego, że nasza ekspozycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających wystawę – wszak coraz więcej osób marzy o swoim M w samym sercu przyrody, które jednocześnie nadal pozwala na codziennie dojazdy do miasta w celach służbowych, biznesowych lub dla czystej rozrywki.

Bardzo dziękujemy organizatorowi wystawy za sprawną współpracę i możliwość pokazania naszego projektu tak szerokiej publiczności!