Rezydencje w 100% eko

2016-06-28

Wyobraź sobie, że zaledwie kilkanaście minut od miejskiego zgiełku, wita cię szum jeziora, krzyk mew i zapach lasu. Brzmi jak bajka, a to codzienność dla każdego zamieszkującego Osiedle Chyby.

Projektując Osiedle Chyby, chcieliśmy jak najbardziej zbliżyć luksus z naturą. Dlatego do tworzenia tych rezydencji użyliśmy tylko naturalnych materiałów. Zbudowane w niemieckiej technologii drewnianej z litego drewna o nazwie MHM( Masiv Holtz Mauer) – wykonana w całości z nieimpregnowanego materiału konstrukcje eko rezydencji nie zawierają żądnych szkodliwych materiałów. Jednocześnie konstrukcja łączy w sobie zalety konstrukcji drewnianych z bezpieczeństwem i stabilnością tradycyjnych ścian murowanych. Dzięki tym wspaniałym zdjęciom możemy zaobserwować, dokładnie z jakich materiałów powstają nasze Eko Rezydencje a wraz z nim Osiedle Chyby.

Warto wspomnieć też, że nasze Eko Rezydencje, oprócz wytrzymałości i solidności gwarantują też bezpieczeństwo i oszczędność. Każda konstrukcja posiada europejską aprobatę techniczną. Odpowiednio docieplona nigdy nie osiąga punktu rosy, co powoduje, że konstrukcja jest praktycznie wieczna. Dodatkowo Rezydencje mają przyznany certyfikat wysokiej odporności na ogień (klasa F120B).

Eko Rezydencje nad jeziorem Kierskim

Eko Rezydencje nad jeziorem Kierskim